O mně

Nenechte se pohltit do světa, který vám až tak blízký není. Místo toho vložte svou energii do růstu vašeho podnikání.

V životě je pouze na nás jak se rozhodneme žít a proto jsem se vydala na tuto cestu.

Jmenuji se Lucie Svoboda a svou práci nedělám pouze protože mě baví, ale protože vidím kus odvedené práce a vím, že klientům mohu pomoci. Je krásný pocit, vidět za sebou uvolněné tváře a spokojené lidi. O tom to přeci je ne?

Na tuto dráhu jsem se vydala primárně kvůli sobě samotné. Stereotypní práce v kanceláři mě upřímně moc nebavila a nenaplňovala. Touha po rozvíjení se, učení a cestování byla tak veliká, že jsem se rozhodla vše změnit. A že ta změna byla opravdu veliká 🙂

Mým největším hnacím motorem, jsou spokojení klienti a můj vnitřní klid.

Reference

Lucie je externí člen našeho týmu. Spolupracujeme už nějakou dobu a jsem velice spokojený. Svou práci dělá zodpovědně a zadané úkoly plní vždy velice rychle. Rozhodně doporučuji!

Václav Hodboď – Creative.Co s.r.o.

 
Hledal jsem někoho, kdo se bude starat o zákaznickou podporu firmy. Jsem rád, že jsem našel právě Lucii. Se službami jsem velice spokojen. Práci vždy odevzdává včas a kvalitně. Pracuje samostatně a je proaktivní – přichází s vlastními nápady na zjednodušení procesů. Doporučuji!

Stanislav Choutka – technické zařízení hal

 
Lucie je jednoduše úžasná! Je technicky velmi zdatná, přemýšlivá a přitom je vždy milá, usměvavá a věci vysvětluje lidsky. Pomáhá mi se soc. sítěmi, weby a rešeršemi. Co neví, zjistí si, nebo se naučí. Myslí na kroky dopředu, co by mohlo nastat a je velmi pohotová. Má vlastní nápady i názory, dívá se na věci systémově a ráda věci zjednodušuje. Spolupracovat s Lucií bylo další z mých úžasných rozhodnutí, za které jsem neskutečně vděčná a proto ji nemohu jinak než doporučit. Děkuji Luci!

Darja Janíčková – virtuální asistentka pro lektory a podnikatele

Jsem tady vždy, když potřebujete.

Close Menu